3-6 JANUARI, 2015, GÖTEBORG, SVERIGE

Detta är resultaten från Gothia Innebandy Cup 2012. Se de senaste resultaten från Gothia Innebandy Cup 2014 här.

Boys 14 - Playoff A

lördag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Runda   Matchnr Live  
Olofströms IBK - Malmhaug KFUM 6 - 0 08:00 Lundbystrand 4 1/32 Final   07011200  
Marstrands IBK - Helsingborg, F.C. 2 7 - 3 09:00 Lundbystrand 1 1/32 Final   07010901  
Husqvarna IK 2 - FBS Bohemians DDM Pr... 1 4 - 3 11:00 Svingeln 1/32 Final   07011703  
Lindås Waves IBK 1 - Warberg IBF 7 - 1 11:00 Valhalla A 1/16 Final   07011903  
FBŠ Hattrick Brno - Lindås Waves IBK 2 9 - 1 11:00 Valhalla B 1/16 Final   07012003  
Varla IBK 1 - AIK 1 3 - 4 12:00 Frölunda kulturhus 1/32 Final   07010204  
Zenith, IK - Olofströms IBK 2 - 6 12:00 Lundbystrand 1 1/16 Final   07010904  
Höllvikens IBF - Partille IB 4 - 5 12:00 Rosendalshallen 1/16 Final   07011504  
CL98IC - Lindome IBK 1 - 7 13:00 Sjumilahallen 1/16 Final   07012505  
Södradal, IK - Lugi IBK 3 - 2 13:00 Tuve Sporthall 1/16 Final   07012605  
Örlogsstadens IBK - Arboga IBK, IFK 2 - 8 15:00 Lundbystrand 5 1/16 Final   07011307  
Hovslätts IK - Husqvarna IK 2 5 - 4 15:00 Valhalla B 1/16 Final   07012007  
Husqvarna IK 1 - Marstrands IBK 2 - 4 16:00 Frölunda kulturhus 1/16 Final   07010208  
Engelholm, FBC 1 - Jönköpings IK 1 2 - 1 16:00 Heidhallen 1/16 Final   07010508  
FBC Liberec - Vöikers, IBK 0 - 3 16:00 Lisebergshallen 1/16 Final   07010808  
Solfjäderstadens IBK - Munka-Ljungby IBK 8 - 2 16:00 Svingeln 1/16 Final   07011708  
SSK Future - Åstorp/Kvidinge IBS 8 - 1 17:00 Sjumilahallen 1/16 Final   07012509  
Pixbo Wallenstam IBF - Månsarps IBK 3 - 4 17:00 Tuve Sporthall 1/16 Final   07012609  
Umeå City IBK - AIK 1 5 - 3 18:00 Askim Sporthall 1/16 Final   07010110  
Fagerhult Habo IB - Nacka Wallenstam IBK 0 - 10 18:00 Lundbystrand 1 1/16 Final   07010910  
FBŠ Hattrick Brno - Lindås Waves IBK 1 3 - 8 19:00 Valhalla A 1/8 Final   07011911  
Hovslätts IK - Arboga IBK, IFK 1 - 3 19:00 Tuve Sporthall 1/8 Final   07012611  
Solfjäderstadens IBK - Vöikers, IBK 5 - 7 20:00 Volviahallen 1/8 Final   07012212  
Engelholm, FBC 1 - Marstrands IBK 1 - 6 20:00 Flatås 1/8 Final   07012412  
Södradal, IK - Lindome IBK 3 - 2 20:00 Tuve Sporthall 1/8 Final   07012612  
Partille IB - Olofströms IBK 6 - 4 20:20 Sandeklevshallen 1/8 Final   07011613  
Månsarps IBK - SSK Future 1 - 6 21:00 Lundbystrand 2 1/8 Final   07011013  
Umeå City IBK - Nacka Wallenstam IBK 4 - 6 22:00 Askim Sporthall 1/8 Final   07010114  

söndag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Runda   Matchnr Live  
Nacka Wallenstam IBK - SSK Future 2 - 3 09:00 Lisebergshallen 1/4 Final   08010801  
Vöikers, IBK - Arboga IBK, IFK 3 - 8 09:00 Lundbystrand 1 1/4 Final   08010901  
Marstrands IBK - Lindås Waves IBK 1 4 - 0 09:00 Rosendalshallen 1/4 Final   08011501  
Partille IB - Södradal, IK 4 - 3 09:00 Katrinelundshallen 1/4 Final   08012701  
Arboga IBK, IFK - SSK Future 5 - 3 12:00 Valhalla B Semifinal   08012004  
Partille IB - Marstrands IBK 1 - 2 12:00 Katrinelundshallen Semifinal   08012704  
Arboga IBK, IFK - Marstrands IBK 5 - 4 16:50 Valhalla A Final   08011909  
div > .uk-panel'}" data-uk-grid-margin>
logo