FBC Engelholm

fredag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Hovshaga AIF FBC Engelholm 0 4 08:00 Gothia Arena (Valhalla B) G12 Grp 1   05012000 INFO
FBC Engelholm 1 Pixbo Wallenstam IBF 1 6 4 08:00 Valhalla A B13 Grp 1   05011900 INFO
FBC Engelholm 2 IBK Alingsås 2 3 08:40 Landala B13 Grp 2   05010701 INFO
FBC Engelholm Bygdö Monolitten IL 1 1 10:00 ÖHK-hallen K G18 Grp 2   05013203 INFO
FBC Engelholm FBC Lerum 0 5 11:00 Lundbystrand 3 B16 Grp 2   05011104 INFO
Värnamo IK Svart FBC Engelholm 2 0 4 11:40 ÖHK-hallen K B18 Grp 3   05013205 INFO
IBK Vänersborg FBC Engelholm 0 4 11:40 Valhalla A G15 Grp 1   05011905 INFO
Köping, IBK FBC Engelholm 4 1 11:40 Svingeln B14 Grp 1   05011705 INFO
Värnamo IK Vit FBC Engelholm 1 2 4 11:40 Flatås B18 Grp 4   05012405 INFO
FBC Engelholm Mullsjö AIS 6 3 12:20 Landala G12 Grp 1   05010706 INFO
Hovshaga AIF 1 FBC Engelholm 1 3 4 13:00 Lisebergshallen B13 Grp 1   05010807 INFO
Partille IB FBC Engelholm 2 6 0 14:00 Gothia Arena (Valhalla B) B13 Grp 2   05012008 INFO
Jönköpings IK FBC Engelholm 7 0 15:20 Lundbystrand 2 B16 Grp 2   05011010 INFO
FBC Engelholm Värnamo IK 2 2 15:20 Hall of Flame G18 Grp 2   05010410 INFO
FBC Engelholm 1 Älvsjö AIK 2 2 16:00 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen B18 Grp 4   05013311 INFO
FBC Engelholm IK Stanstad 4 1 17:00 Valhalla A B14 Grp 1   05011912 INFO
FBC Engelholm 2 Svenljunga IBK 6 1 17:00 ÖHK-hallen K B18 Grp 3   05013212 INFO
FBC Engelholm Värnamo IK 4 1 17:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) G15 Grp 1   05012712 INFO
Florbalová Akademie MB FBC Engelholm 0 4 17:40 Idrottshögskolan (Katrinelund) G12 Grp 1   05012713 INFO
IK Stanstad FBC Engelholm 4 0 20:40 Frölunda kulturhus G18 Grp 2   05010217 INFO
Sveiva Innebandyklubb FBC Engelholm 2 1 4 21:20 Hall of Flame B18 Grp 3   05010418 INFO
Horten Innebandyklubb FBC Engelholm 1 1 5 21:20 Salming (X3M) Arena B18 Grp 4   05012318 INFO
Tigers Jizni Mesto FBC Engelholm 2 0 22:00 Lisebergshallen G15 Grp 1   05010819 INFO
Sonics Floorball FBC Engelholm 1 6 22:00 Landala B14 Grp 1   05010719 INFO

lördag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
FBC Engelholm Hovslätts IK 1 9 08:00 Lisebergshallen B14 Playoff A 1/16 Final   06010800 INFO
FBC Engelholm Landvetter IBK Wings 4 1 09:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) G12 Playoff A 1/8 Final   06012701 INFO
Braås GoIF FBC Engelholm 2 6 5 P 10:00 Askims Sporthall B13 Playoff B 1/16 Final   06010102 INFO
FBC Engelholm Ottestad IL 12 0 11:00 Frölunda kulturhus G18 Playoff B 1/8 Final   06010203 INFO
FBC Engelholm Lindome IBK 2 1 11:00 Tuve Sporthall G15 Playoff A 1/8 Final   06012603 INFO
FBC Engelholm 1 Warberg IBF 2 4 3 13:00 ÖHK-hallen K B13 Playoff A 1/8 Final   06013205 INFO
Åmåls IBK FBC Engelholm 1 4 14:00 Nya Pjäshallen G12 Playoff A 1/4 Final   06011406 INFO
Åstorp/Kvidinge IBS FBC Engelholm 3 1 15:00 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen G18 Playoff B 1/4 Final   06013307 INFO
Pixbo Wallenstam IBK FBC Engelholm 4 1 15:00 Lundbystrand 1 G15 Playoff A 1/4 Final   06010907 INFO
FBC Engelholm 2 Horten Innebandyklubb 10 3 17:00 Salming (X3M) Arena B18 Playoff B 1/8 Final   06012309 INFO
FBC Engelholm 1 IBK Lund 3 5 17:00 Gothia Arena (Valhalla B) B18 Playoff B 1/8 Final   06012009 INFO
FBC Engelholm 1 CL98IC 3 6 18:00 Flatås B13 Playoff A 1/4 Final   06012410 INFO
Tatran Stresovice 2 FBC Engelholm 4 2 18:00 Lundbystrand 5 B16 Playoff B 1/8 Final   06011310 INFO
FBC Engelholm Warberg IBF 4 2 19:00 Valhalla A G12 Playoff A Semifinal   06011911 INFO
FBC Engelholm 2 FC Helsingborg 1 2 21:00 Lundbystrand 4 B18 Playoff B 1/4 Final   06011212 INFO

söndag

  Hemmalag Bortalag Resultat  Tid Plan Grupp Omgång   Matchnr Live  
Lindås Waves IBK FBC Engelholm 1 4 11:00 Gothia Arena (Valhalla B) G12 Playoff A Final   07012003 INFO
Gothia Innebandy Cup is using