Gothia Cup
Gothia Cup
Home
Live
Favourites
Categories
Nations
Arenas
Play
Year
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
Change language
Swedish
Dark mode
You are viewing the results for 2017
View Gothia Cup 2024 →
Dismiss
16/1
8/1
4/1
Semi
Final
10:40
3
2
Sveiva Innebandyklubb
Marstrands IBK
Lundbystrand 4
1/16 Final
09:00
7
1
Lindome IBK
Warberg IBF Blå
Torpahallen
1/16 Final
10:00
7
4
Herrestads AIF
GIF Fighters
Kristinedalshallen
1/16 Final
10:00
13
1
Snipers Bratislava
Malmhaug KFUM 1
Prioritet Serneke Arena B
1/16 Final
11:00
11
3
NOR 92 IBK
Hvidovre Attack Floorball Club
Klubbhuset Arena
1/16 Final
10:00
9
0
Pixbo Wallenstam IBF 2
Frillesås FF
Lundbystrand 2
1/16 Final
10:40
0
7
Röke IBK
Vetlanda IB
Lundbystrand 3
1/16 Final
11:00
6
0
IK Zenith
FBC Rokycany
Sandeklevshallen
1/16 Final
11:00
5
2
Ingelstad IBK
Värnamo IK
Landala
1/16 Final
11:00
20
0
Munka-Ljungby IBK Akademi
Horten Innebandyklubb
Valhalla A
1/16 Final
11:00
7
4
Warberg IBF Vit
IBK Lund
Prioritet Serneke Arena A
1/16 Final
10:00
5
6
Ingarö IF 2
Malmhaug KFUM 2
Torpahallen
1/16 Final
11:00
3
0
Partille IB 2
IK Stanstad
Idrottshögskolan (Katrinelund)
1/16 Final
11:00
7
3
Torshälla IBK 2
CL98IC
Lundbystrand 1
1/16 Final
11:00
6
3
Tranemo IBK
Bygdö Monolitten IL
Heidhallen
1/16 Final
15:00
2
3
IBK Höllviken
Sveiva Innebandyklubb
Frölunda kulturhus
1/8 Final
14:00
3
2
Lindome IBK
Herrestads AIF
Sandeklevshallen
1/8 Final
15:20
2
1
Snipers Bratislava
NOR 92 IBK
Prioritet Serneke Arena B
1/8 Final
14:40
3
2
Pixbo Wallenstam IBF 2
Vetlanda IB
Lundbystrand 4
1/8 Final
15:00
3
8
IK Zenith
Ingelstad IBK
Kristinedalshallen
1/8 Final
15:00
5
1
Munka-Ljungby IBK Akademi
Warberg IBF Vit
Prioritet Serneke Arena A
1/8 Final
15:00
1
3
Malmhaug KFUM 2
Partille IB 2
Sandeklevshallen
1/8 Final
15:00
2
4
Torshälla IBK 2
Tranemo IBK
Lundbystrand 5
1/8 Final
20:40
5
4
Sveiva Innebandyklubb
Lindome IBK
Klubbhuset Arena
1/4 Final
20:40
7
6
Snipers Bratislava
Pixbo Wallenstam IBF 2
Landala
1/4 Final
20:00
0
3
Ingelstad IBK
Munka-Ljungby IBK Akademi
Lundbystrand 2
1/4 Final
19:00
5
6
Partille IB 2
Tranemo IBK
Sandeklevshallen
1/4 Final
10:00
0
4
Sveiva Innebandyklubb
Snipers Bratislava
Torpahallen
Semi final
10:00
6
2
Munka-Ljungby IBK Akademi
Tranemo IBK
Idrottshögskolan (Katrinelund)
Semi final
Final
15:40
4
0
Snipers Bratislava
Munka-Ljungby IBK Akademi
Lundbystrand 2
Final