You are viewing the results for Gothia Innebandy Cup 2018. View the current results for Gothia Innebandy Cup 2019 here.

Boys 13 - Playoff B

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Palmstaden IK Vit Rungsted Hørsholm floorball 3 2 P 08:00 Askims Sporthall 1/32 Final   06010100  
Malmhaug IBF IBK Lund Grön 4 2 P 08:00 Torpahallen 1/32 Final   06011800 INFO
Frosta IBF Husqvarna IK 1 8 2 08:00 Salming (X3M) Arena 1/32 Final   06012300 INFO
Esbjerg Sharks FC Helsingborg 5 6 08:00 Tuve Sporthall 1/32 Final   06012600 INFO
Fredrikstad IBK Warberg IBF 1 3 5 08:00 Kristinedalshallen 1/32 Final   06013800 INFO
Mullsjö AIS Gnosjö IBK 5 7 P 08:00 Nya Pjäshallen 1/16 Final   06011400 INFO
FBC Vinga IK Zenith 5 3 09:00 Heidhallen 1/16 Final   06010501 INFO
Varla IBK Svart Hovshaga AIF 1 9 2 09:00 Lisebergshallen 1/16 Final   06010801 INFO
IBK Höllviken Husqvarna IK 2 10 1 09:00 Torpahallen 1/16 Final   06011801 INFO
Tyresö Trollbäcken IBK Mölndals IBF 5 3 09:00 Salming (X3M) Arena 1/16 Final   06012301 INFO
Braås GoIF FBC Engelholm 2 6 5 P 10:00 Askims Sporthall 1/16 Final   06010102 INFO
Tunet IBK IBK Lund Svart 4 1 10:00 Lundbystrand 2 1/16 Final   06011002 INFO
Drøbak Frogn Idrettslag Palmstaden IK Svart 0 15 10:00 Salming (X3M) Arena 1/16 Final   06012302 INFO
FBC Liberec IK Stanstad 5 3 10:00 Flatås 1/16 Final   06012402 INFO
Blackhawks Svenljunga IBK 2 5 10:00 ÖHK: Erlandssonhallen 1/16 Final   06012802 INFO
Onyx IBS Hovshaga AIF 2 9 4 11:00 Landala 1/16 Final   06010703 INFO
Tranemo IBK Palmstaden IK Vit 6 5 P 12:00 Hall of Flame 1/16 Final   06010404 INFO
Floorball Fribourg FC Helsingborg 4 1 12:00 Lundbystrand 1 1/16 Final   06010904 INFO
Pixbo Wallenstam IBF 3 Warberg IBF 1 9 4 12:00 Nya Pjäshallen 1/16 Final   06011404 INFO
Gepardi DDM Helceletka Brno Malmhaug IBF 7 1 12:00 Sandeklevshallen 1/16 Final   06011604 INFO
Prague Tigers Frosta IBF 8 4 12:00 ÖHK-hallen K 1/16 Final   06013204 INFO
IBK Höllviken FBC Vinga 1 2 13:00 Frölunda kulturhus 1/8 Final   06010205 INFO
Braås GoIF Tyresö Trollbäcken IBK 7 3 14:00 ÖHK-hallen K 1/8 Final   06013206 INFO
Varla IBK Svart Gnosjö IBK 7 0 15:00 Svingeln 1/8 Final   06011708 INFO
FBC Liberec Prague Tigers 1 2 16:00 Askims Sporthall 1/8 Final   06010108 INFO
Gepardi DDM Helceletka Brno Svenljunga IBK 5 4 P 16:00 Frölunda kulturhus 1/8 Final   06010208 INFO
Palmstaden IK Svart Floorball Fribourg 3 2 16:00 Lundbystrand 2 1/8 Final   06011008 INFO
Pixbo Wallenstam IBF 3 Onyx IBS 3 5 16:00 Gothia Arena (Valhalla B) 1/8 Final   06012008 INFO
Tranemo IBK Tunet IBK 1 7 17:00 Hall of Flame 1/8 Final   06010409 INFO
FBC Vinga Braås GoIF 5 0 18:00 Salming (X3M) Arena 1/4 Final   06012310 INFO
Varla IBK Svart Prague Tigers 3 4 20:00 Frölunda kulturhus 1/4 Final   06010211 INFO
Onyx IBS Palmstaden IK Svart 3 1 P 20:00 Lundbystrand 3 1/4 Final   06011113 INFO
Gepardi DDM Helceletka Brno Tunet IBK 3 4 21:00 Frölunda kulturhus 1/4 Final   06010212 INFO

Sunday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Onyx IBS FBC Vinga 5 3 08:00 Lundbystrand 2 Semi final   07011000 INFO
Prague Tigers Tunet IBK 7 2 08:00 Lundbystrand 3 Semi final   07011100 INFO
Onyx IBS Prague Tigers 2 4 P 12:10 Lundbystrand 3 Final   07011104 INFO
Gothia Innebandy Cup is using