You are viewing the results for Gothia Innebandy Cup 2018. View the current results for Gothia Innebandy Cup 2020 here.

Värnamo IK

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Värnamo IK Landvetter IBK Wings 1 2 08:00 Svingeln G12 Grp 4   05011700 INFO
Lindome IBK Värnamo IK 1 7 1 08:40 Lundbystrand 4 G13 Grp 5   05011201 INFO
Värnamo IK 2 Bjärreds IBK 4 1 09:20 Prioritet Serneke Arena A G13 Grp 3   05013402 INFO
Träslövsläge IF Värnamo IK 4 0 09:20 Hall of Flame B13 Grp 10   05010402 INFO
Malmö FBC Värnamo IK 3 1 10:00 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen B14 Grp 9   05013303 INFO
Värnamo IK Sarpsborg IBK 4 2 11:00 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen G18 Grp 2   05013304 INFO
Värnamo IK Vit FBC Engelholm 1 2 4 11:40 Flatås B18 Grp 4   05012405 INFO
Värnamo IK Svart FBC Engelholm 2 0 4 11:40 ÖHK-A hallen B18 Grp 3   05013205 INFO
Värnamo IK Ekerö IK 0 1 12:20 Valhalla A G15 Grp 1   05011906 INFO
Sandö IBK Värnamo IK 1 6 12:20 Tuve Sporthall B15 Grp 10   05012606 INFO
Fristad GoIF Värnamo IK 0 5 13:00 Svingeln G12 Grp 4   05011707 INFO
Värnamo IK 1 Landvetter IBK Wings 0 8 13:00 Lundbystrand 4 G13 Grp 5   05011207 INFO
Värnamo IK Palmstaden IK Svart 2 1 14:00 ÖHK: Brixlyhallen B13 Grp 10   05012808 INFO
Värnamo IK 2 Tigers Jizni Mesto 2 1 14:40 Nya Pjäshallen G13 Grp 3   05011409 INFO
Värnamo IK Linköpings IBK 5 0 15:20 ÖHK-A hallen B14 Grp 9   05013210 INFO
FBC Engelholm Värnamo IK 2 2 15:20 Hall of Flame G18 Grp 2   05010410 INFO
Värnamo IK Vit Sandö IBK 3 1 16:00 ÖHK-A hallen B18 Grp 4   05013211 INFO
Värnamo IK Svart Lindome IBK 0 9 17:00 Flatås B18 Grp 3   05012412 INFO
FBC Engelholm Värnamo IK 4 1 17:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) G15 Grp 1   05012712 INFO
Värnamo IK Gränna AIS 0 4 17:40 Lundbystrand 1 B15 Grp 10   05010913 INFO
Värnamo IK Linköpings IBK 2 7 1 18:20 Svingeln G12 Grp 4   05011714 INFO
Rungsted Hørsholm floorball Värnamo IK 2 8 19:00 Flatås B13 Grp 10   05012415 INFO
Pixbo Wallenstam IBF Värnamo IK 2 6 0 20:40 Torpahallen G13 Grp 3   05011817 INFO
Bygdö Monolitten IL Värnamo IK 0 2 20:40 ÖHK: Brixlyhallen G18 Grp 2   05012817 INFO
Sarpsborg IBK Värnamo IK 2 6 20:40 Flatås B14 Grp 9   05012417 INFO
Hovshaga AIF Värnamo IK Vit 5 1 21:20 Frölunda kulturhus B18 Grp 4   05010218 INFO
Åstorp/Kvidinge IBS Värnamo IK Svart 8 1 22:40 Flatås B18 Grp 3   05012420 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Linköpings IBK Värnamo IK 5 1 08:00 Hall of Flame B13 Playoff A 1/16 Final   06010400 INFO
Skurups IBK Värnamo IK 1 2 0 09:00 Lundbystrand 5 G13 Playoff B 1/8 Final   06011301 INFO
Värnamo IK 2 IK Stanstad 7 0 09:00 Kristinedalshallen G13 Playoff B 1/8 Final   06013801 INFO
Värnamo IK Svart Månsarps IBK 2 4 11:00 Heidhallen B18 Playoff B 1/16 Final   06010503 INFO
Öjaby Sport Värnamo IK 5 2 12:00 Askims Sporthall B14 Playoff A 1/16 Final   06010104 INFO
Mullsjö AIS Värnamo IK 2 3 12:00 Frölunda kulturhus B15 Playoff A 1/16 Final   06010204 INFO
Värnamo IK 2 Skurups IBK 5 2 13:00 Nya Pjäshallen G13 Playoff B 1/4 Final   06011405 INFO
FBC Ceska Lipa Värnamo IK Vit 0 5 13:00 Kristinedalshallen B18 Playoff B 1/16 Final   06013805 INFO
Varla IBK Värnamo IK 4 2 14:00 Valhalla B G12 Playoff A 1/4 Final   06012006 INFO
Lindås Waves IBK Värnamo IK 4 1 16:00 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen B15 Playoff A 1/8 Final   06013308 INFO
Värnamo IK Hovslätts IK Vit 1 3 P 16:00 Salming (X3M) Arena G18 Playoff B 1/4 Final   06012308 INFO
Pixbo Wallenstam IBF Värnamo IK Vit 5 1 17:00 Torpahallen B18 Playoff B 1/8 Final   06011809 INFO
Floda IBK Göteborg Värnamo IK 0 3 18:00 ÖHK: Brixlyhallen G15 Playoff B 1/8 Final   06012810 INFO
Värnamo IK 2 Pixbo Wallenstam IBF 1 3 18:00 Nya Pjäshallen G13 Playoff B Semi final   06011409 INFO
Värnamo IK IBK Landskrona 0 4 22:00 Valhalla B G15 Playoff B 1/4 Final   06012014 INFO
Gothia Innebandy Cup is using