CL98IC

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
CL98IC 1 NOR 92 IBK 4 0 08:00 Lundbystrand 1 B12 Grp 9   05010900 INFO
CL98IC 2 Tunet IBK 0 7 08:00 Lundbystrand 4 B12 Grp 10   05011200 INFO
Linköpings IBK 1 CL98IC 0 9 08:40 Lundbystrand 5 G12 Grp 5   05011301 INFO
Linköpings IBK CL98IC 1 1 09:20 Lundbystrand 2 B13 Grp 11   05011002 INFO
Bygdö Monolitten IL CL98IC 2 0 5 10:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) B18 Grp 1   05012703 INFO
CL98IC 1 Månsarps IBK 5 1 11:00 Lundbystrand 4 B18 Grp 5   05011204 INFO
CL98IC Gul Särö Seahawks 6 2 11:40 Lundbystrand 5 B11 Grp 4   05011305 INFO
CL98IC FBC Lerum 2 6 12:20 Klubbhuset Arena B15 Grp 1   05012206 INFO
CL98IC Rotebro IS IBK 0 5 12:20 Lisebergshallen G16 Grp 1   05010806 INFO
CL98IC Blå Varla IBK 8 2 12:20 Nya Pjäshallen B11 Grp 2   05011406 INFO
Rotebro IS IBK 1 CL98IC 1 4 1 13:00 Lundbystrand 1 B12 Grp 9   05010907 INFO
Rotebro IS IBK 2 CL98IC 2 5 2 13:00 Tuve Sporthall B12 Grp 10   05012607 INFO
CL98IC IBK Lund 2 2 14:00 Lundbystrand 5 G12 Grp 5   05011308 INFO
CL98IC IBK Lund Svart 8 0 14:40 Lundbystrand 1 B13 Grp 11   05010909 INFO
CL98IC 2 FC Helsingborg 0 4 15:20 Valhalla A B18 Grp 1   05011910 INFO
CL98IC 1 Tatran Stresovice 2 7 16:00 Lundbystrand 1 B18 Grp 5   05010911 INFO
GIF Fighters CL98IC 4 5 17:40 Lundbystrand 3 B14 Grp 11   05011113 INFO
CL98IC Sveiva Innebandyklubb 0 1 17:40 Gothia Arena (Valhalla B) G16 Grp 1   05012013 INFO
Gnosjö IBK CL98IC 4 1 17:40 Valhalla A B15 Grp 1   05011913 INFO
Tatran Stresovice 2 CL98IC 2 3 0 18:20 Lundbystrand 2 B12 Grp 10   05011014 INFO
TJ Hraničář Malonty CL98IC 1 5 1 18:20 Lundbystrand 4 B12 Grp 9   05011214 INFO
Onsala IBK Svart CL98IC Blå 3 5 19:00 Nya Pjäshallen B11 Grp 2   05011415 INFO
Sveiva Innebandyklubb CL98IC 1 7 20:00 Lundbystrand 2 G12 Grp 5   05011016 INFO
Prague Tigers CL98IC 0 3 20:00 Lundbystrand 3 B13 Grp 11   05011116 INFO
FBC Aspen CL98IC 1 4 4 20:40 Lundbystrand 4 B18 Grp 5   05011217 INFO
IBK Plantagen CL98IC 2 4 3 20:40 Klubbhuset Arena B18 Grp 1   05012217 INFO
IBK Lund CL98IC 2 4 22:00 Lundbystrand 5 B14 Grp 11   05011319 INFO
FBC Vinga CL98IC 1 1 22:40 Valhalla A G16 Grp 1   05011920 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Malmö FBC CL98IC 2 0 8 08:00 Valhalla A B12 Playoff B 1/32 Final   06011900 INFO
CL98IC 1 Rotebro IS IBK 2 1 2 P 08:00 Lundbystrand 5 B12 Playoff B 1/16 Final   06011300 INFO
CL98IC Blå FBC Liberec 3 3 09:40 Prioritet Serneke Arena B B11 Grp 2   06013702 INFO
CL98IC Gul NOR 92 IBK 13 4 10:00 Lundbystrand 3 B11 Grp 4   06011102 INFO
Partille IB CL98IC 2 4 6 12:00 Flatås B12 Playoff B 1/16 Final   06012404 INFO
CL98IC Sandö IBK 3 2 P 12:00 Lundbystrand 5 B15 Playoff B 1/16 Final   06011304 INFO
CL98IC Träslövsläge IF 6 3 13:00 Askims Sporthall B13 Playoff A 1/8 Final   06010105 INFO
CL98IC Ull/Kisa 7 0 13:00 Lundbystrand 2 B14 Playoff A 1/8 Final   06011005 INFO
CL98IC Warberg IBF 1 2 15:00 Askims Sporthall G12 Playoff A 1/4 Final   06010107 INFO
VV-84 SK CL98IC Blå 0 9 15:40 Prioritet Serneke Arena B B11 Grp 2   06013710 INFO
CL98IC 2 Skurups IBK 3 5 16:00 Hall of Flame B12 Playoff B 1/8 Final   06010408 INFO
Hovslätts IK CL98IC 5 0 16:00 Tuve Sporthall B15 Playoff B 1/8 Final   06012608 INFO
Pixbo Wallenstam IBF CL98IC Gul 1 4 17:20 Lundbystrand 3 B11 Grp 4   06011111 INFO
Varla IBK CL98IC 6 3 18:00 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen G16 Playoff B 1/4 Final   06013310 INFO
FBC Engelholm 1 CL98IC 3 6 18:00 Flatås B13 Playoff A 1/4 Final   06012410 INFO
Älvsjö AIK CL98IC 1 4 5 18:00 Frölunda kulturhus B18 Playoff A 1/8 Final   06010210 INFO
CL98IC Hovslätts IK 6 1 19:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) B14 Playoff A 1/4 Final   06012711 INFO
Ledberg IBF CL98IC 2 5 3 P 20:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) B18 Playoff A 1/4 Final   06012712 INFO
Åstorp/Kvidinge IBS CL98IC 1 10 9 P 22:00 Askims Sporthall B18 Playoff A 1/4 Final   06010113 INFO

Sunday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Tatran Stresovice CL98IC 7 4 09:00 Valhalla A B14 Playoff A Semi final   07011901 INFO
FBC Lerum CL98IC 1 7 09:00 Torpahallen B13 Playoff A Semi final   07011801 INFO
Snipers Bratislava CL98IC Blå 0 4 10:00 Lundbystrand 1 B11 Grp 2   07010902 INFO
Tatran Stresovice CL98IC Gul 1 5 11:00 Lundbystrand 2 B11 Grp 4   07011003 INFO
CL98IC IBK Alingsås 4 5 P 13:20 Gothia Arena (Valhalla B) B13 Playoff A Final   07012005 INFO
Gothia Innebandy Cup is using