You are viewing the results for Gothia Innebandy Cup 2018. View the current results for Gothia Innebandy Cup 2020 here.

Warberg IBF

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Tigers Jizni Mesto Warberg IBF 3 1 09:00 Sandeklevshallen G13 Grp 3   04011600 INFO
Husqvarna IK 2 Warberg IBF 1 5 3 10:20 Kristinedalshallen B13 Grp 6   04013802 INFO
Tunet IBK Warberg IBF 1 4 11:00 Lundbystrand 5 G14 Grp 5   04011302 INFO
Craftstaden IBK Warberg IBF 2 4 0 11:00 Flatås B14 Grp 7   04012401 INFO
Warberg IBF Bankeryd SMK 0 4 12:00 Prioritet Serneke Arena A B15 Grp 5   04013403 INFO
FBC Kalmarsund Ungdom Warberg IBF 2 5 6 12:00 ÖHK-A hallen B13 Grp 8   04013202 INFO
Warberg IBF Värnamo IK 2 1 1 12:40 Sandeklevshallen G13 Grp 3   04011605 INFO
GIF Fighters Warberg IBF 0 4 12:40 Hall of Flame G12 Grp 3   04010404 INFO
Warberg IBF Lindås Waves IBK 9 0 13:20 Salming (X3M) Arena B12 Grp 6   04012305 INFO
Warberg IBF 1 Sarpsborg IBK 5 1 14:00 ÖHK: Brixlyhallen B14 Grp 9   04012806 INFO
Warberg IBF 2 Gantofta IBK 8 0 15:40 ÖHK: Brixlyhallen B14 Grp 7   04012808 INFO
Warberg IBF 1 Gepardi DDM Helceletka Brno 3 6 15:40 Prioritet Serneke Arena A B13 Grp 6   04013408 INFO
Gantofta IBK Warberg IBF 0 4 16:20 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen G12 Grp 3   04013308 INFO
Warberg IBF 2 Drøbak Frogn Idrettslag 8 0 17:00 ÖHK: Brixlyhallen B13 Grp 8   04012810 INFO
Warberg IBF Bygdö Monolitten IL 1 1 17:40 Lundbystrand 2 G14 Grp 5   04011010 INFO
Värnamo IK Warberg IBF 1 4 2 18:40 Frölunda kulturhus B14 Grp 9   04010211 INFO
Warberg IBF IBF Veberöd/Blentarp 20 1 19:20 Torpahallen B15 Grp 5   04011814 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Palmstaden IK Vit Warberg IBF 2 0 4 08:00 Hall of Flame B13 Grp 8   05010400 INFO
GIF Fighters Warberg IBF 1 16 08:00 Flatås B12 Grp 6   05012400 INFO
Warberg IBF Lindås Waves IBK 0 3 08:40 Frölunda kulturhus G12 Grp 3   05010201 INFO
Warberg IBF Pixbo Wallenstam IBF 1 0 09:20 Nya Pjäshallen G13 Grp 3   05011402 INFO
IBF Göteborg Warberg IBF 1 14 0 09:20 Torpahallen B13 Grp 6   05011802 INFO
Lindome IBK Warberg IBF 1 3 0 10:00 ÖHK: Brixlyhallen B14 Grp 9   05012803 INFO
Warberg IBF FbC Hradec Králové 3 3 11:40 Torpahallen B15 Grp 5   05011805 INFO
IBK Lund Warberg IBF 4 2 12:20 Lundbystrand 4 G14 Grp 5   05011206 INFO
Warberg IBF Skurups IBK 7 1 12:20 Frölunda kulturhus B12 Grp 6   05010206 INFO
Lindås Waves IBK Warberg IBF 2 2 2 12:20 Salming (X3M) Arena B14 Grp 7   05012306 INFO
Warberg IBF FBC Kalmarsund Ungdom 2 0 14:00 Flatås G12 Grp 3   05012408 INFO
Bjärreds IBK Warberg IBF 1 2 14:40 Sandeklevshallen G13 Grp 3   05011609 INFO
Malmö FBC Warberg IBF 1 7 2 15:20 Salming (X3M) Arena B14 Grp 9   05012310 INFO
Ledberg IBF Warberg IBF 6 2 17:00 Kristinedalshallen B15 Grp 5   05013812 INFO
Warberg IBF 2 Tyresö Trollbäcken IBK 3 1 17:40 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen B13 Grp 8   05013313 INFO
Panthers Praha Warberg IBF 1 7 17:40 Flatås B12 Grp 6   05012413 INFO
Warberg IBF 1 Linköpings IBK 1 1 20:40 Hall of Flame B14 Grp 9   05010417 INFO
Warberg IBF 1 Gårdarike IBK 0 4 20:40 Nya Pjäshallen B13 Grp 6   05011417 INFO
Warberg IBF Växjö IBK U 0 1 21:20 Lundbystrand 4 G14 Grp 5   05011218 INFO
Varla IBK Lila Warberg IBF 6 3 21:20 Nya Pjäshallen B15 Grp 5   05011418 INFO
Warberg IBF 2 Tungelsta IF 2 2 22:00 Hall of Flame B14 Grp 7   05010419 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Fredrikstad IBK Warberg IBF 1 3 5 08:00 Kristinedalshallen B13 Playoff B 1/32 Final   06013800 INFO
Warberg IBF 2 Lindome IBK 4 2 08:00 ÖHK: Brixlyhallen B13 Playoff A 1/16 Final   06012800 INFO
Frölunda IBK Warberg IBF 1 0 9 08:00 ÖHK-A hallen B14 Playoff B 1/32 Final   06013200 INFO
Lindome IBK Warberg IBF 2 4 2 P 10:00 ÖHK-A hallen B14 Playoff B 1/16 Final   06013202 INFO
Sveiva Innebandyklubb Warberg IBF 5 1 11:00 Prioritet Serneke Arena A G13 Playoff A 1/8 Final   06013403 INFO
Pixbo Wallenstam IBF 3 Warberg IBF 1 9 4 12:00 Nya Pjäshallen B13 Playoff B 1/16 Final   06011404 INFO
Craftstaden IBK Warberg IBF 1 2 1 P 13:00 ÖHK: Brixlyhallen B14 Playoff B 1/16 Final   06012805 INFO
FBC Engelholm 1 Warberg IBF 2 4 3 13:00 ÖHK-A hallen B13 Playoff A 1/8 Final   06013205 INFO
FC Helsingborg Warberg IBF 3 5 13:00 Prioritet Serneke Arena A B15 Playoff B 1/16 Final   06013405 INFO
Warberg IBF Lindome IBK 5 6 13:00 Hall of Flame B12 Playoff A 1/8 Final   06010405 INFO
Warberg IBF Gjelleråsen IF 6 1 14:00 Lundbystrand 2 G14 Playoff B 1/8 Final   06011006 INFO
CL98IC Warberg IBF 1 2 15:00 Askims Sporthall G12 Playoff A 1/4 Final   06010107 INFO
Skoghalls IBK Warberg IBF 3 0 18:00 Sandeklevshallen B15 Playoff B 1/8 Final   06011610 INFO
FBC Engelholm Warberg IBF 4 2 19:00 Valhalla A G12 Playoff A Semi final   06011911 INFO
Östra SK Warberg IBF 4 3 21:00 Prioritet Serneke Arena A G14 Playoff B 1/4 Final   06013412 INFO
Gothia Innebandy Cup is using