You are viewing the results for Gothia Innebandy Cup 2018. View the current results for Gothia Innebandy Cup 2020 here.

Tatran Stresovice

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Tatran Stresovice 1 FBC Kalmarsund Ungdom 3 2 09:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) B12 Grp 2   04012700 INFO
Tatran Stresovice Pixbo Wallenstam IBF 3 3 09:40 Lundbystrand 5 B11 Grp 4   04011300 INFO
Tatran Stresovice IBK Lund Grön 6 2 10:20 Prioritet Serneke Arena A B13 Grp 5   04013401 INFO
Tatran Stresovice 2 IBK Lund 6 3 11:00 Tuve Sporthall B16 Grp 6   04012602 INFO
Tatran Stresovice Åmåls IBK 0 4 12:00 Kristinedalshallen G12 Grp 2   04013804 INFO
Tatran Stresovice Tunet IBK 2 1 14:00 Lundbystrand 5 B18 Grp 5   04011306 INFO
Tatran Stresovice Hovslätts IK Röd 2 1 14:00 Klubbhuset Arena G18 Grp 1   04012205 INFO
IBK Höllviken Tatran Stresovice 1 2 4 14:40 ÖHK-A hallen B16 Grp 5   04013206 INFO
Tatran Stresovice Västerås IB 3 10 1 15:00 Prioritet Serneke Arena A B14 Grp 6   04013407 INFO
Särö Seahawks Tatran Stresovice 10 4 15:00 Lundbystrand 5 B11 Grp 4   04011307 INFO
Tatran Stresovice 2 Olofströms IBK 1 6 15:00 Lundbystrand 3 B12 Grp 10   04011107 INFO
Pixbo Wallenstam IBF 3 Tatran Stresovice 4 7 15:40 Sandeklevshallen B13 Grp 5   04011609 INFO
Partille IB Tatran Stresovice 1 1 7 17:00 Valhalla B B12 Grp 2   04012011 INFO
Tatran Stresovice 2 Pixbo Wallenstam IBF 2 2 3 17:40 Lundbystrand 3 B16 Grp 6   04011110 INFO
Häljarps SK Tatran Stresovice 1 5 18:00 Klubbhuset Arena G18 Grp 1   04012210 INFO
Tatran Stresovice 1 Pixbo Wallenstam IBF 1 3 0 18:40 Hall of Flame B16 Grp 5   04010412 INFO
Varla IBK 1 Tatran Stresovice 0 7 18:40 Prioritet Serneke Arena A B14 Grp 6   04013412 INFO
Tatran Stresovice FBC Lerum 1 4 18:40 Nya Pjäshallen G12 Grp 2   04011413 INFO
Månsarps IBK Tatran Stresovice 0 4 19:00 Lundbystrand 1 B18 Grp 5   04010912 INFO
Tunet IBK Tatran Stresovice 2 8 1 20:00 Valhalla B B12 Grp 10   04012015 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Rotebro IS IBK 2 Tatran Stresovice 2 2 3 08:00 Lundbystrand 3 B12 Grp 10   05011100 INFO
FBC Aspen Tatran Stresovice 1 9 11:00 Lundbystrand 2 B18 Grp 5   05011004 INFO
Pixbo Wallenstam IBF Tatran Stresovice 6 2 14:00 Kristinedalshallen G12 Grp 2   05013808 INFO
Ajer IBK Tatran Stresovice 2 1 1 14:00 Tuve Sporthall B16 Grp 6   05012608 INFO
Horten Innebandyklubb Tatran Stresovice 1 0 18 14:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) B12 Grp 2   05012708 INFO
Tatran Stresovice 2 Utbynäs SK 5 5 14:00 Lundbystrand 1 B12 Grp 10   05010908 INFO
Tatran Stresovice 1 Ingarö IF 2 1 14:40 Hall of Flame B16 Grp 5   05010409 INFO
Ottestad IL Tatran Stresovice 0 12 14:40 Idrottshögskolan (Katrinelund) G18 Grp 1   05012709 INFO
Mullsjö AIS Tatran Stresovice 3 4 15:20 Prioritet Serneke Arena A B13 Grp 5   05013410 INFO
NOR 92 IBK Tatran Stresovice 1 4 16:00 Lundbystrand 5 B11 Grp 4   05011311 INFO
CL98IC 1 Tatran Stresovice 2 7 16:00 Lundbystrand 1 B18 Grp 5   05010911 INFO
Carlshamns IBK Ci85 Tatran Stresovice 1 4 17:00 Prioritet Serneke Arena B B14 Grp 6   05013712 INFO
Hovshaga AIF Tatran Stresovice 2 2 2 18:20 Lundbystrand 5 B16 Grp 6   05011314 INFO
Tatran Stresovice 2 CL98IC 2 3 0 18:20 Lundbystrand 2 B12 Grp 10   05011014 INFO
Växjö IBK U Tatran Stresovice 6 1 19:00 Sandeklevshallen G12 Grp 2   05011615 INFO
Tatran Stresovice 1 Sveiva Innebandyklubb 5 1 20:00 Flatås B16 Grp 5   05012416 INFO
Tatran Stresovice Emmaljunga GoIF 4 4 20:00 Klubbhuset Arena G18 Grp 1   05012216 INFO
Tatran Stresovice 1 IK Stanstad 14 0 20:00 Landala B12 Grp 2   05010716 INFO
Tatran Stresovice Varla IBK Lila 7 4 20:40 Prioritet Serneke Arena A B13 Grp 5   05013417 INFO
Tatran Stresovice IBK Lund 5 1 20:40 Lundbystrand 5 B18 Grp 5   05011317 INFO
Tatran Stresovice IBK Lund Victoria 4 3 22:00 Sandeklevshallen B14 Grp 6   05011619 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Linköpings IBK 1 Tatran Stresovice 7 6 08:00 Lundbystrand 3 G12 Playoff B 1/8 Final   06011100 INFO
IBK Lund Tatran Stresovice 8 2 10:40 Lundbystrand 3 B11 Grp 4   06011103 INFO
Tatran Stresovice IBF Göteborg 4 2 11:00 Kristinedalshallen B14 Playoff A 1/16 Final   06013803 INFO
Tatran Stresovice 2 NOR 92 IBK 7 1 12:00 Landala B12 Playoff B 1/16 Final   06010704 INFO
Tatran Stresovice 1 Rotebro IS IBK 1 4 1 13:00 Tuve Sporthall B12 Playoff A 1/8 Final   06012605 INFO
Varla IBK Svart Tatran Stresovice 0 5 15:00 Kristinedalshallen B14 Playoff A 1/8 Final   06013807 INFO
Tatran Stresovice Pixbo Wallenstam IBF 2 6 5 P 16:00 Nya Pjäshallen B13 Playoff A 1/8 Final   06011408 INFO
Mölndals IBF Tatran Stresovice 2 9 4 16:00 Landala B12 Playoff B 1/8 Final   06010708 INFO
Tatran Stresovice Eken IBK 4 12 16:00 Lundbystrand 3 B11 Grp 4   06011109 INFO
Tatran Stresovice 1 IBK Lund 5 0 18:00 Lisebergshallen B16 Playoff A 1/8 Final   06010810 INFO
IBK Plantagen Tatran Stresovice 7 5 18:00 Lundbystrand 3 B18 Playoff A 1/4 Final   06011112 INFO
Munka-Ljungby IBK Akademi Tatran Stresovice 1 2 6 18:00 Lundbystrand 2 B12 Playoff A 1/4 Final   06011010 INFO
Tatran Stresovice 2 FBC Engelholm 4 2 18:00 Lundbystrand 5 B16 Playoff B 1/8 Final   06011310 INFO
Tatran Stresovice Ledberg IBF 4 3 19:00 Heidhallen B14 Playoff A 1/4 Final   06010511 INFO
Tatran Stresovice IBK Alingsås 3 6 20:00 Prioritet Serneke Arena A B13 Playoff A 1/4 Final   06013411 INFO
Munka-Ljungby IBK Akademi Tatran Stresovice 1 5 6 22:00 Lundbystrand 1 B16 Playoff A 1/4 Final   06010913 INFO
Tatran Stresovice Fristad GoIF 0 2 22:00 Lundbystrand 4 G18 Playoff A Semi final   06011213 INFO
Snipers Bratislava Tatran Stresovice 2 5 6 P 22:00 Lundbystrand 2 B16 Playoff B 1/4 Final   06011013 INFO

Sunday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Tunet IBK Tatran Stresovice 1 7 8 08:00 Valhalla A B12 Playoff A Semi final   07011900 INFO
FBC Start98 Kunratice Tatran Stresovice 1 5 10 09:00 Lisebergshallen B16 Playoff A Semi final   07010801 INFO
Tatran Stresovice CL98IC 7 4 09:00 Valhalla A B14 Playoff A Semi final   07011901 INFO
Tatran Stresovice 2 Partille IB 2 7 11:00 Torpahallen B16 Playoff B Semi final   07011803 INFO
Tatran Stresovice CL98IC Gul 1 5 11:00 Lundbystrand 2 B11 Grp 4   07011003 INFO
Tatran Stresovice 1 TJ Hraničář Malonty 4 0 12:10 Valhalla B B12 Playoff A Final   07012004 INFO
IBK Genarp Tatran Stresovice 2 6 13:20 Valhalla A B14 Playoff A Final   07011905 INFO
Tatran Stresovice 1 FBC Lerum 8 2 14:30 Lisebergshallen B16 Playoff A Final   07010806 INFO
Gothia Innebandy Cup is using