Boys 13 - Playoff B

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
IK Stanstad Sandareds IBS 6 7 P 08:00 Askims Sporthall 1/32 Final   05010100 INFO
Ajer IBK IBK Genarp 2 3 08:00 Frölunda kulturhus 1/32 Final   05010200 INFO
Frölunda IBK NOR 92 IBK 1 4 08:00 Lundbystrand 4 1/32 Final   05011200 INFO
Eken IBK IBK Lund 1 3 08:00 Tuve Sporthall 1/32 Final   05012600 INFO
Helsingør Floorball Team FBC Pitbulls Kolín 0 7 08:00 Lexby Idrottshall 1/32 Final   05014200 INFO
Esbjerg Sharks Mölndals IBF Vit 3 1 09:00 Svingeln 1/16 Final   05011701 INFO
Husqvarna IK Malmhaug IBF 3 4 09:00 Gothia Arena (Valhalla B) 1/16 Final   05012001 INFO
Växjö IBK U 2 Öckerö IBK 22 2 09:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) 1/16 Final   05012701 INFO
FC Helsingborg 1 Munka-Ljungby IBK Akademi 0 11 10:00 ÖHK: Erlandssonhallen 1/16 Final   05012802 INFO
Varla IBK 2 Malmö FBC 11 1 10:00 Prioritet Serneke Arena B 1/16 Final   05013702 INFO
Utbynäs SK CL98IC 2 1 0 10:00 Lexby Idrottshall 1/16 Final   05014202 INFO
Olofströms IBK Rotebro IS IBK 2 4 0 11:00 Askims Sporthall 1/16 Final   05010103 INFO
Sarpsborg IBK Surte IS 9 2 11:00 Gothia Arena (Valhalla B) 1/16 Final   05012003 INFO
Träslövsläge IF CL98IC 1 3 5 P 11:00 Salming (X3M) Arena 1/16 Final   05012303 INFO
KFUM Jönköping Varla IBK 1 4 5 11:00 Prioritet Serneke Arena B 1/16 Final   05013703 INFO
Tranemo IBK NOR 92 IBK 7 1 12:00 Lundbystrand 3 1/16 Final   05011104 INFO
IBF Backadalen Sandareds IBS 7 1 12:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) 1/16 Final   05012704 INFO
Båstads GIF IBK Genarp 2 5 12:00 ÖHK: Erlandssonhallen 1/16 Final   05012804 INFO
Jönköpings IK FBC Pitbulls Kolín 10 3 12:00 Quisthallen 1/16 Final   05014304 INFO
Skurups IBK IBK Lund 2 0 13:00 Lundbystrand 4 1/16 Final   05011205 INFO
FBC Lerum Capricorn IC 2 4 P 14:00 Svingeln 1/16 Final   05011706 INFO
Växjö IBK U 2 Munka-Ljungby IBK Akademi 3 8 14:40 Kristinedalshallen 1/8 Final   05013807 INFO
Esbjerg Sharks Varla IBK 2 0 5 15:00 Svingeln 1/8 Final   05011707 INFO
Malmhaug IBF Utbynäs SK 5 1 15:40 Torpahallen 1/8 Final   05011808 INFO
Jönköpings IK Olofströms IBK 2 4 16:00 Askims Sporthall 1/8 Final   05010108 INFO
IBK Genarp Sarpsborg IBK 1 2 16:00 Salming (X3M) Arena 1/8 Final   05012308 INFO
CL98IC 1 IBF Backadalen 3 1 16:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) 1/8 Final   05012708 INFO
Varla IBK 1 Tranemo IBK 5 6 P 16:40 Torpahallen 1/8 Final   05011809 INFO
Skurups IBK Capricorn IC 2 4 18:00 Partille Arena B 1/8 Final   05014010 INFO
Varla IBK 2 CL98IC 1 6 2 20:00 Lundbystrand 1 1/4 Final   05010912 INFO
Munka-Ljungby IBK Akademi Malmhaug IBF 1 0 20:00 Lundenhallen 1/4 Final   05014112 INFO
Tranemo IBK Olofströms IBK 2 6 20:40 Partille Arena B 1/4 Final   05014013 INFO
Capricorn IC Sarpsborg IBK 4 0 22:00 Askims Sporthall 1/4 Final   05010113 INFO

Sunday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Munka-Ljungby IBK Akademi Olofströms IBK 8 1 08:00 Lundbystrand 2 Semi final   06011000 INFO
Varla IBK 2 Capricorn IC 3 4 08:00 Lundbystrand 3 Semi final   06011100 INFO
Munka-Ljungby IBK Akademi Capricorn IC 1 4 12:10 Lundbystrand 3 Final   06011104 INFO
Gothia Innebandy Cup is using