Boys 14 - Playoff B

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Sveiva Innebandyklubb Lørenskog IB 1 2 08:00 Lundbystrand 2 1/32 Final   05011000 INFO
VIOX FC Helsingborg 6 2 08:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) 1/32 Final   05012700 INFO
Varla IBK Örkelljunga IF 8 0 08:00 Kristinedalshallen 1/16 Final   05013800 INFO
IK Stanstad Lindome IBK 2 3 09:00 Lundbystrand 2 1/16 Final   05011001 INFO
Panthers Praha IBK Landskrona 16 1 09:00 Sandeklevshallen 1/16 Final   05011601 INFO
Bergs IK Öreåsen IL Innebandy 2 0 09:00 Salming (X3M) Arena 1/16 Final   05012301 INFO
Nybro IBK Pixbo Wallenstam IBF 1 1 3 09:00 Prioritet Serneke Arena A 1/16 Final   05013401 INFO
Höllviken/ Gårdarike IBK Malmhaug IBF 13 1 09:00 Kristinedalshallen 1/16 Final   05013801 INFO
Gnosjö IBK FbC Hradec Králové 1 3 09:00 Lundenhallen 1/16 Final   05014101 INFO
Hovshaga AIF 2 IBK Lund 4 3 10:00 Lundbystrand 2 1/16 Final   05011002 INFO
Svenljunga IBK Drøbak Frogn Idrettslag 5 1 10:00 Valhalla A 1/16 Final   05011902 INFO
Hässelby SK IBK Bjärreds IBK 7 1 10:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) 1/16 Final   05012702 INFO
IBK Vänersborg Frederikshavn Blackhawks 7 2 10:00 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen 1/16 Final   05013302 INFO
Prague Tigers Husqvarna IK 9 0 10:00 Partille Arena B 1/16 Final   05014002 INFO
Rungsted Hørsholm floorball IBK Göteborg 3 6 10:00 Lundenhallen 1/16 Final   05014102 INFO
Mullsjö AIS FBC Engelholm 1 1 2 11:00 ÖHK: Erlandssonhallen 1/16 Final   05012803 INFO
Braås GoIF Lørenskog IB 9 1 12:00 Lundbystrand 2 1/16 Final   05011004 INFO
Hovshaga AIF 1 VIOX 2 4 12:00 ÖHK: Göteborg Brandservicehallen 1/16 Final   05013304 INFO
Varla IBK FbC Hradec Králové 4 2 13:20 Lexby Idrottshall 1/8 Final   05014206 INFO
Höllviken/ Gårdarike IBK Lindome IBK 4 1 13:40 Partille Arena B 1/8 Final   05014006 INFO
Panthers Praha IBK Vänersborg 5 2 14:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) 1/8 Final   05012706 INFO
Svenljunga IBK Bergs IK 2 1 14:00 ÖHK: Erlandssonhallen 1/8 Final   05012806 INFO
Hovshaga AIF 2 Pixbo Wallenstam IBF 1 3 9 14:40 Prioritet Serneke Arena A 1/8 Final   05013407 INFO
IBK Göteborg Prague Tigers 5 7 P 14:40 Lundenhallen 1/8 Final   05014107 INFO
Hässelby SK IBK Braås GoIF 2 0 16:00 Lundbystrand 3 1/8 Final   05011108 INFO
FBC Engelholm 1 VIOX 1 5 18:00 Askims Sporthall 1/8 Final   05010110 INFO
Varla IBK Panthers Praha 3 7 19:00 Prioritet Serneke Arena B 1/4 Final   05013711 INFO
Höllviken/ Gårdarike IBK Svenljunga IBK 12 0 20:00 Askims Sporthall 1/4 Final   05010111 INFO
Hässelby SK IBK Prague Tigers 3 5 20:00 Torpahallen 1/4 Final   05011812 INFO
VIOX Pixbo Wallenstam IBF 1 1 3 22:00 Prioritet Serneke Arena B 1/4 Final   05013714 INFO

Sunday

  Home team Away team Result  Time Venue Round   Matchnr Live  
Höllviken/ Gårdarike IBK Prague Tigers 6 3 10:00 Lundbystrand 3 Semi final   06011102 INFO
Pixbo Wallenstam IBF 1 Panthers Praha 2 4 10:00 Lundbystrand 4 Semi final   06011202 INFO
Panthers Praha Höllviken/ Gårdarike IBK 4 5 P 14:30 Lundbystrand 3 Final   06011106 INFO
Gothia Innebandy Cup is using