You are viewing the results for Gothia Innebandy Cup 2019. View the current results for Gothia Innebandy Cup 2020 here.

Tatran Stresovice

Thursday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
IBK Göteborg Tatran Stresovice 1 5 10:00 Torpahallen B14 Grp 4   03011800 INFO
Tatran Stresovice Lindås Rasta IBK 3 2 10:00 Salming (X3M) Arena B16 Grp 4   03012301 INFO
Tatran Stresovice 2 Braås GoIF 5 5 10:40 ÖHK: Brixlyhallen B11 Grp 1   03012801 INFO
Tatran Stresovice 1 CL98IC Blå 3 4 2 10:40 Nya Pjäshallen B11 Grp 3   03011402 INFO
Tyresö Trollbäcken IBK Tatran Stresovice 2 1 12:00 Svingeln G12 Grp 1   03011703 INFO
Växjö IBK U 2 Tatran Stresovice 2 5 12:00 Torpahallen B13 Grp 5   03011802 INFO
Linköpings IBK 1 Tatran Stresovice 1 4 12:00 Prioritet Serneke Arena B B15 Grp 4   03013704 INFO
Tatran Stresovice FC Helsingborg 1 3 9 13:00 Salming (X3M) Arena B12 Grp 6   03012305 INFO
Tatran Stresovice Lindome IBK 1 3 13:00 Torpahallen G14 Grp 2   03011803 INFO
Tatran Stresovice Bjärreds IBK 5 0 13:40 Lundbystrand 4 B18 Grp 6   03011205 INFO
Tatran Stresovice IBK Landskrona 24 1 14:20 Kristinedalshallen B14 Grp 4   03013806 INFO
Landvetter IBK Wings 1 Tatran Stresovice 1 1 8 15:00 Sandeklevshallen B11 Grp 3   03011607 INFO
Tatran Stresovice IBK Tygriket 99/Fritsla IF 4 2 15:00 Frölunda kulturhus B16 Grp 4   03010208 INFO
FC Helsingborg Tatran Stresovice 2 4 6 15:00 ÖHK-A hallen B11 Grp 1   03013207 INFO
Tatran Stresovice Varla IBK 2 11 4 16:00 Prioritet Serneke Arena A B13 Grp 5   03013409 INFO
Tatran Stresovice IFK Arboga IBK 4 3 16:00 Lundenhallen G18 Grp 2   03014109 INFO
Tatran Stresovice IBK Genarp 3 3 16:40 Prioritet Serneke Arena A B15 Grp 4   03013410 INFO
Malmö FBC Magenta Tatran Stresovice 6 8 16:40 Frölunda kulturhus B12 Grp 6   03010210 INFO
Örkelljunga IF Tatran Stresovice 0 5 17:20 Lundbystrand 1 B18 Grp 6   03010910 INFO
Träslövsläge IF Tatran Stresovice 1 6 19:00 Sandeklevshallen B14 Grp 4   03011612 INFO
Tatran Stresovice Östra SK 1 4 19:40 Svingeln G12 Grp 1   03011713 INFO
Bjärreds IBK Tatran Stresovice 1 7 20:20 Prioritet Serneke Arena A G14 Grp 2   03013415 INFO
Warberg IBF Tatran Stresovice 0 3 20:20 Kristinedalshallen B13 Grp 5   03013814 INFO
Livets Ord IF Tatran Stresovice 7 4 21:00 Lundenhallen G18 Grp 2   03014115 INFO
Varla IBK Tatran Stresovice 2 7 21:40 Nya Pjäshallen B15 Grp 4   03011417 INFO

Friday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
FBC Kalmarsund Ungdom Tatran Stresovice 2 4 08:00 Heidhallen B12 Grp 6   04010500 INFO
Partille IBS Tatran Stresovice 4 2 08:00 Svingeln G12 Grp 1   04011700 INFO
Skillingaryds IK Tatran Stresovice 3 3 08:00 Torpahallen G14 Grp 2   04011800 INFO
Hovslätts IK Tatran Stresovice 1 7 09:20 ÖHK: Brixlyhallen B16 Grp 4   04012802 INFO
IBK Kungälv 2 Tatran Stresovice 1 2 5 10:00 Prioritet Serneke Arena B B11 Grp 3   04013702 INFO
Tatran Stresovice 2 Lindås Rasta IBK 6 3 11:00 Salming (X3M) Arena B11 Grp 1   04012304 INFO
Hovshaga AIF Tatran Stresovice 0 1 11:40 Lundbystrand 4 B18 Grp 6   04011205 INFO
Tatran Stresovice Åstorp/Kvidinge IBS 7 3 11:40 Lundenhallen G18 Grp 2   04014105 INFO
Frederikshavn Blackhawks Tatran Stresovice 1 1 14:40 Heidhallen B16 Grp 4   04010509 INFO
Frölunda IBK Tatran Stresovice 2 6 10 15:40 Heidhallen B11 Grp 1   04010510 INFO
IK Stanstad Tatran Stresovice 0 1 16:00 Lundenhallen G18 Grp 2   04014111 INFO
Tatran Stresovice Häljarps SK 0 0 17:00 Svingeln G12 Grp 1   04011712 INFO
Tatran Stresovice NOR 92 IBK 19 0 17:40 Askims Sporthall B12 Grp 6   04010113 INFO
Tatran Stresovice Warberg IBF 2 2 17:40 Kristinedalshallen G14 Grp 2   04013813 INFO
IBK Elfhög Tatran Stresovice 1 3 6 17:40 Prioritet Serneke Arena B B11 Grp 3   04013712 INFO
Tatran Stresovice IBK Genarp 7 1 19:00 Kristinedalshallen B13 Grp 5   04013815 INFO
Värnamo IK Tatran Stresovice 3 5 19:00 Salming (X3M) Arena B16 Grp 4   04012315 INFO
Tatran Stresovice Sarpsborg IBK 8 1 20:40 Lundbystrand 1 B18 Grp 6   04010917 INFO
Tatran Stresovice Hovshaga AIF 6 1 20:40 Prioritet Serneke Arena A G18 Grp 2   04013415 INFO
Tatran Stresovice Mullsjö AIS 4 2 21:20 Prioritet Serneke Arena B B15 Grp 4   04013717 INFO
Tatran Stresovice Nybro IBK 6 0 22:00 Torpahallen B14 Grp 4   04011818 INFO

Saturday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Tatran Stresovice CL98IC Vit 6 5 08:00 Lundbystrand 5 B12 Playoff A 1/16 Final   05011300 INFO
FBC Lerum Tatran Stresovice 5 0 09:00 ÖHK: Brixlyhallen G12 Playoff B 1/8 Final   05012801 INFO
Tatran Stresovice 1 Varla IBK 3 6 0 12:00 Kristinedalshallen B11 Grp 3   05013804 INFO
Sarpsborg Sharks 1 Tatran Stresovice 2 4 4 13:00 Frölunda kulturhus B11 Grp 1   05010205 INFO
Tatran Stresovice Lönsboda IBK 3 1 13:40 Torpahallen B13 Playoff A 1/8 Final   05011806 INFO
Tatran Stresovice Warberg IBF 2 3 14:20 Lexby Idrottshall B15 Playoff A 1/8 Final   05014207 INFO
Jönköpings IK Tatran Stresovice 4 6 15:00 Lundbystrand 2 B12 Playoff A 1/8 Final   05011007 INFO
Tatran Stresovice Skurups IBK 3 0 15:00 Partille Arena A G14 Playoff B 1/8 Final   05013907 INFO
Tatran Stresovice CL98IC 4 5 17:00 Lundenhallen B14 Playoff A 1/8 Final   05014109 INFO
Tatran Stresovice Sveiva Innebandyklubb 4 5 P 17:00 Tuve Sporthall B18 Playoff A 1/8 Final   05012609 INFO
Tatran Stresovice 1 Sarpsborg Sharks 2 13 0 18:00 Lundenhallen B11 Grp 3   05014110 INFO
IBK Lund Tatran Stresovice 1 6 18:00 Idrottshögskolan (Katrinelund) G18 Playoff A 1/4 Final   05012710 INFO
Tatran Stresovice Gransholms IF 1 2 19:20 Svingeln B13 Playoff A 1/4 Final   05011711 INFO
Tatran Stresovice Tyresö Trollbäcken IBK 5 3 20:00 Prioritet Serneke Arena B G14 Playoff B 1/4 Final   05013712 INFO
Tatran Stresovice CL98IC Blå 4 8 20:00 Lundbystrand 3 B12 Playoff A 1/4 Final   05011112 INFO
Tatran Stresovice Hovshaga AIF 7 5 P 22:00 Lundbystrand 1 B16 Playoff A 1/4 Final   05010914 INFO
FBC Engelholm Tatran Stresovice 0 3 22:00 Torpahallen G18 Playoff A Semi final   05011814 INFO

Sunday

  Home team Away team Result  Time Venue Group Round   Matchnr Live  
Tatran Stresovice Jönköpings IK 0 1 P 09:00 Lundbystrand 2 G14 Playoff B Semi final   06011001 INFO
Tatran Stresovice FBC Aspen 9 11 P 10:00 Partille Arena A B16 Playoff A Semi final   06013902 INFO
Tatran Stresovice 1 IBK Lund 2 13 0 11:00 Lundbystrand 1 B11 Grp 3   06010903 INFO
Hovslätts IK Tatran Stresovice 5 2 13:20 Partille Arena A G18 Playoff A Final   06013905 INFO
CL98IC Gul Tatran Stresovice 2 3 5 14:50 Lundbystrand 5 B11 Grp 1   06011309 INFO
Gothia Innebandy Cup is using